.

.

WT-90AS RCIDOS Damgalama Makinesi, deri bronzlaşmaya/Kırma makinesi, sıcak folyo damgalama makinesi, 110 V/220 V, folyo rulo tutucu ile

WT-90AS RCIDOS Damgalama Makinesi, deri bronzlaşmaya/Kırma makinesi, sıcak folyo damgalama makinesi, 110 V/220 V, folyo rulo tutucu ile

Müşteri değerlemesi:

₺ 108.00
Ürünün miktarı
Varlıkta

bir süre bekleyinan,gösterecektir Video WT-90 AS RCIDOS Damgalama Makinesi, deri bronzlaşmaya/Kırma makinesi, sıcak folyo damgalama makinesi, deri embossoryeni Yükseltme!1. Inside dişli tüm paslanmaz çelik, daha dayanıklı.2. table ile hat metre+ + İpuçları Önce Satın+ +avantajı : 1. Fiyat ucuz, ekonomik.2. Machine ağırlık ışık, taşımak kolay.3. Use için sıcak folyo damgalama çalışma tamam.********************************************dezavantajları : 1. Not istikrarlı (bir yandan düzeltme makinesi başka el işletmek gerekir)ağırlık ışık, zaman sallamak yapmak basın çalışma.2. Can 't dışbükey içbükey kabartma çalışması yapmak. (çok hafif)3. kalıp Değiştirmek veya harfler karmaşık/olmayan conveniece ***************** ŞARTNAME***************** güç : 300 W voltaj : 110 V/220 V isıtıcı boyutu : 5*7 cm/8*10 cm/10*13 cm opsiyonelmaks. sıcaklık : 0 ° C-350 ° CNet ağırlık : 5.5 kgpaket boyutu : 50*30*26 cm damgalama referans sıcaklıkkağıt : 85-120 °Cyumuşak plastik : 75-85 ° Csert plastik : 35-100 ° Cinsan yapımı Deri : 75-85 ° Ckırma sıcaklık : sığır derisi 120-150 °Cyumuşak PVC : 65-80 ° Csentetik Deri : 160-180 ° Cahşap işareti : 350 °C senin geribildirim tüm buna değer yapar!
biz müşterilerimizin aşk işitme vererek bize görüşlerini bizim hizmet ve ürünleri, aliexpress olmak ister veya web sitemizde bir yorum. yani lütfen, ne düşündüğünüzü bize bildirin, ama bir sorun varsa biz bunu düzeltmek ve isterdim herhangi bir olumsuz geribildirim ayrılmadan önce görüşler değiştirmek yardımcı. az 5-Star Değerlendirme? senin sorunu ne oldu?
biz isterdim nasıl bildirin 5-star tedavi daha iyi şeyler yapmak ve size teklif size hak!
yani lütfen, 5 yıldız değilse, abd 4 ve bize bırakmayın mükemmel yapmak. bizimle temasa..
müşteri hizmetleri en üst düzeyde sunmayı hedefliyoruz ve müşterilerimizin memnuniyeti ve bu neden biz teklif size çok yol varsa bize ulaşın herhangi olması umulur hıçkırık! ************** bette Rkalite, bette Rteslimat, bette Rfiyat**************** ödemeniz gerekiyor " ithalat gümrük VERGISI " zamannet gümrükveya kuryepass size paketi vergi miktarı biz emin değil, bu sizin hükümet tarafından şarj desteğiniz için teşekkürler, biz yapacağız bette R !!!.

Ürün verisi

Model Numarası:
WT-90AS+Foil Roll Holder
Marka Adı:
RCIDOS

En İyi Kalifiye Kategori