.

.

10 adet 30mm x 4mm Delik 5mm N35 Süper Neodimyum Yuvarlak Halka ndfeb Mıknatıslar 30*4-5 30x4-5mm Ücretsiz Kargo

10 adet 30mm x 4mm Delik 5mm N35 Süper Neodimyum Yuvarlak Halka ndfeb Mıknatıslar 30*4-5 30x4-5mm Ücretsiz Kargo

Müşteri değerlemesi:

₺ 12.70
Ürünün miktarı
Varlıkta

havşa Halka Mıknatıs Boyut tablosu (kısmi), sadecebu tıklayıngerekiyorsa havşa halka mıknatıs Boyutu : çap x kalınlığı-delik boyutu (mm) 19x3-10 25x6-12.6 özelleştirilmiş kabul, eğer büyük miktarda fiyat düşük olabilir, sadece bize ulaşın!!
10 adet 30mm x 4mm Delik 5mm N35 Süper Neodimyum Yuvarlak Halka ndfeb Mıknatıslar 30*4-5 30x4-5mm Ücretsiz Kargo şartname : Nd Fe B mıknatıs boyutu :  30x4mm Delik 5mm sınıf : N35 10 adet mıknatıslar özelliği : Kalıcı, güçlü mıknatıs uygulama : akustik alan : hoparlör, alıcı, mikrofon, alarm, sahne ses, araba ses ve böylece.
elektronik : kalıcı manyetik aktüatör vakumlu devre kesiciler, manyetik röleleri, metre, ses ölçer, bir kamış anahtarı, sensörler.
elektrik alan : VCM, CD/DVD-ROM, jeneratörler, motorlar, servo motorlar, mikro-motorlar, titreşim motorları.
makine ve ekipman : manyetik ayırma, manyetik vinç, manyetik makineleri.
sağlık : MRG tarayıcılar, tıbbi ekipman, manyetik sağlık ürünleri ve böylece.
diğer endüstriler : manyetize Mum, boru kireç çözücü, manyetik fikstür, otomatik mahjong makine, manyetik kilitler, windows için kapılar manyetik, manyetik bagaj, deri manyetik oyuncaklar, manyetik araçlar, hediyeler ve ambalaj.
uyarı : mıknatıs neodimyum elemanlarının bir numarası tarafından öğütülmüş malzeme olduğunu, demir ve bor karışık sinterlenmiş toz metalurji kalıplama, malzemenin kendisi kırılgan ve sert özellikleri, çok güçlü bir manyetik kuvvet ile birleştiğinde. mıknatıs aniden karşılaşılan ise hızlı adsorpsiyon veya ani çarpışma iki mıknatıslar ile kolayca kırık demir malzeme vardır, sürecinin kullanımı dikkatli olmalı, hurda azaltmak, ve kısma eller önlemek için. fiyat sadece perakende fiyat, bu düşük olabilir büyük miktarda gerekiyorsa, sadece bize ulaşın!!!! boyut toleransı : farklı boyut için farklı boyut tolerans olacak mıknatıs, genellikle bu ± 01mm için küçük mıknatıs, ± 2mm için büyük mıknatıs, (bazı boyutu için mıknatıs hariç), bunu veriyorsan, bunu onaylamak için lütfen bize ulaşın. lütfen dikkat : tüm mıknatıs kırılgan aittir malzemeler, kullanarak sırasında dikkat edin, bu şiddetle hit kaçının.

Ürün verisi

karma:
NdFeB Mıknatıs
Model Numarası:
N35
uygulama:
Endüstriyel Mıknatıs
Tipi:
kalıcı
şekil:
round
Product Name:
ndfeb Magnet
The maximum magnetic energy product:
3.41 (KJ/m3)
Material grade:
N52
density:
7.5 (g/cm3)
working temperature(max):
80 degree centigrade
series:
Strong magnetic
colour:
Plate with nickel

En İyi Kalifiye Kategori