.

.

Ücretsiz Nakliye BUFFALO HORN Gua Sha Masaj Kurulu Sağlık kazımak guasha Zayıflama plakaları Guasha Masaj Aletleri

Ücretsiz Nakliye BUFFALO HORN Gua Sha Masaj Kurulu Sağlık kazımak guasha Zayıflama plakaları Guasha Masaj Aletleri

Müşteri değerlemesi:

₺ 8.14 -9 %
₺ 8.95
Ürünün miktarı
Varlıkta

  Gua Sha Masaj Kurulu BUFFALO BOYNUZ Yapılmış    Geleneksel Çin Tıbbı sisteminde, su Buffalo Horn özellikleri soğutma sahip olduğu kabul edilir, yerine geldi gergedan boynuz, hangi gibi. bunun kullanımı Gua Sha furthers gol aşırı ısı ve toksinler kaldırılması.
Hint manda manda Boynuzu geliyor, su buffalo olarak da bilinir. çıkarıldıktan sonra, boynuzları yarısında cleaved vardır, sıcak su batırılmış, herhangi bir yabancı madde temizlenir, dilimlenmiş, ve güneşte kurutulmuş geleneksel tıpta kullanın.
manda boynuzu kimyasallar ve maddeler çeşitli oluşur, keratin dahil, glutamik asit, aspartik asit, ve amino asitler sistin, lösin ve arginin. manda boynuzu de birkaç eser elementler içerir, sodyum dahil, magnezyum, potasyum, demir ve çinko. onun fonksiyonları uzak ısı temizlemek, kan ısıyı uzaklaştırmak, ve toksinleri ortadan kaldırmak. manda boynuzu ateş gibi durumların tedavisinde kullanılır, ödem ve konvülsiyonlar. Buffalo boynuz da cilde uygulanır feverishness kaynaklanan deri döküntüleri tedavisinde.  genişlik x Uzunluk : el yapımı ürünler, yaklaşık boyutlar
11x6 (cm)
      NASıL KULLANıLACAĞı GUA SHA ARAÇLARı  İlk Gua Sha yağ birkaç damla uygulayın cilt yüzeyine. bu yağ Gua Sha tedavisi için tasarlanmış; şifalı otlar içerir hangi özellikleri ile kan hareketli artıracaktır (dolaşan) veya toksin ortadan kaldırarak Gua Sha tedavi işlevi.
sonra almak Gua Sha aracı (seçim için birçok vardır), ve yavaş yavaş ve sürekli uzun vuruş yapma, ovmak aşağıya doğru gelen boyun aşağı geri posterior yönü (hangi en yaygın alanı, ama sadece alan-göğüs gibi diğer alanlar değil, arms, ve bacaklar da tedavi).
başlangıçta birkaç kırmızı noktalar görünür olacak, konsantre ve nerede size rehberlik edecektir. devam için yaklaşık 5-10 dak durumuna bağlı olarak ve şiddeti. bazı mor işaretleri görünür de olabilir. içinde genç hastalar, sadece bir pembe glow görünebilir.
Gua Sha güvenli bir olduğunu, basit ve etkili geleneksel prosedürü. işaretleri (varsa) sadece bir kaç gün için görünür, kaybolan önce. erken bir rahatlama hissi ve Geleneksel Çin Tıbbı kurtarma yandaşları tarafından bildirilmiştir.

Ürün verisi

öğe Türü:
Massage & Relaxation
uygulama:
Vücut
Model Numarası:
RBGS009
malzeme:
BUFFALO HORN
Therapy:
Gua Sha Therapy
Purpose:
Traditional Chinese Medicine Treatment
Size:
11cm*6cm

En İyi Kalifiye Kategori