.

.

1 ADET CC3D Openpilot Açık Kaynak Uçuş Kontrol 32 Bit Işlemci QAV250 Quadcopter FPV Için Uçuş Kontrol ve MINI CC3D DIY

1 ADET CC3D Openpilot Açık Kaynak Uçuş Kontrol 32 Bit Işlemci QAV250 Quadcopter FPV Için Uçuş Kontrol ve MINI CC3D DIY

Müşteri değerlemesi:

₺ 11.76 -16 %
₺ 14.00
Ürünün miktarı
Varlıkta

1 ADET CC3 D Openpilot Açık Kaynak Uçuş Kontrol 32 Bit Işlemci QAV250 FPV Için Uçuş Kontrol Quadcopter DIY CC3 D ve CC3 D EVO farkı : CC3 D EVO orijinal CC3 D temelinde, bir artış Buck modülü S-BUS veya uydu alıcısı doğrudan bilgisayara bağlı olabilir. kararlı çalışma ve basit kablolama. hacim tamamen değişmedi, ama aynı zamanda mükemmel devre entegrasyonu çünkü ağırlık ve önemli bir fark üretmek vermedi. bu değişiklik yapacak dağınık kablolama temiz ve basit. özellikler güçlü STM32 32-bit mikrodenetleyici 128 KB Flaş ve 20 KB RAM ile 90 MIPs hızında çalışan 3-axis yüksek performanslı MEMs jiroskop ve 3-axis yüksek performanslı MEMs ivmeölçer Tiny 36mm x 36mm 4 katmanlı PCB için üstün elektriksel gürültü azaltma ve uçuş performansı. yazılım Windows için destek, Mac ve Linux doğrudan yüksek hızlı USB desteği ile hiçbir sürücüleri gerekli, gerçekten tak ve çalıştır cihazdır. Spektrum uydu alıcısı desteği Futaba S-BUS donanım desteği yenilikçi Flexi-port teknolojisi üstün port için esneklik 4 Mbits on-board EEPROM yapılandırma depolama Flexiport :
Copter Control ya da sağlayan yenilikçi Flexi-portu sunuyor I2 C bağlantısı veya ikinci bir seri port. Flexi-port I2 C Copter Control ya kullanmak için esneklik verir ve tek bir seri port veya çift seri port, sizin bağlantı ihtiyaçlarını göre.
üstün kullanıcı deneyimi;
Open Pilot çalıştı CC3 D ile deneyiminizi yapmak için mümkün olduğunca kolay ve sorunsuz olarak. bir high-end ürün için doğal, donanım tamamlandığında; lehim için hiçbir şey yoktur. dahil herhangi bir standart PWM alıcı RC koşum bağlamanızı sağlar. tüm Copter Control panoları zaten göndermeden önce test edilir ve bootloader ile gel parladı. bir standart mini-USB kablosu (dahil değildir) son firmware yüklemek için kullanılır ve sizin için her şeyi yapılandırmak benzersiz gövde.
The Open Pilot projesi, whist hala genç, bunu yapmaya çalışıyorum Açık Kaynak çok daha kullanıcı dostu. Open Pilot yazılım herkes tarafından kullanılmak üzere tasarlanmıştır! tüm önemli işletim sistemleri desteklenir ve yüklemek paketleri sağlanmaktadır.

Ürün verisi

kullanım:
Taşıtlar ve Uzaktan Kumanda Oyuncaklar
Model Numarası:
CC3D Flight Control
Araç Tipi için:
helikopterler
aracı Malzemeleri:
Pil
Marka Adı:
ZMR
Dört tekerlekten Sürücü Özellikler:
motorlar
Uzaktan Kumanda Çevre Birimleri / Cihazlar:
uzaktan Kumanda
Yedek parçalar / Aksesuarlar Yükseltme:
çerçeve
malzeme:
Kompozit Malzeme
Teknik parametreler:
değeri 10
RC Parçaları & Aksesuarları:
flight controller

En İyi Kalifiye Kategori