.

.

2 adet/grup Toprak sıcaklık ve nem sensörü SHT10 tarım sera çiçek kreş rutin göndermek için promosyon

2 adet/grup Toprak sıcaklık ve nem sensörü SHT10 tarım sera çiçek kreş rutin göndermek için promosyon

Müşteri değerlemesi:

₺ 26.18
Ürünün miktarı
Varlıkta

prob uzunluğu 77mm 1, orijinal ithalat sensörü. 2, tüm ile çekin üzerinde 10 K direnç ve 0.1 u F filtre kondansatör 3, tüm çift su geçirmez tedavi yapmak. 4, 100% elektrik üzerinde yaşlanma, muayene. VCC = Kahverengi VERI = Sarı GND = Siyah CLK = Mavi hava sıcaklığı ve nem sensörü, bütün çift su arıtma, tamamen Ninglu hasar. not : bile sensörü toprağa gömülü olduğunu, aynı zamanda bir toprak testi.atmosferbağıl nem, değil toprak nem. 1, bu sensörü toprak sıcaklık ve nem ölçebilirsiniz? cevap : tanımı toprak nem toprak örnekleri 1 kilogram almaktır, ve iyice kuru, ağırlığını azaltarak (su ağırlık) ve 1 kg denilen toprak nem oranı.
hava bağıl nem geçerli mutlak nem olarak tanımlanır sıcaklık ve doymuş nem yüzdesini mevcut sıcaklık.
toprak nemi ve hava nemi bir kavram değildir, değil büyüklükte bir sipariş zaman toprakta 10% toprak nem hava nem 100% olduğunu. iç çip sensörü sht20 SHT10 veya olduğunu, bu çip hava sıcaklığı ve nem sensörü İsviçre Sensirion üretim şirketi, hava bağıl nem ölçüsüdür olduğunu. bu sensör özel tedavi olmuştur,uzun vadeli toprağa gömülü, hasarlı değil olacak suda canlı olsa bile hasar zarar değil (şirketin özel bağlılık),zaman toprak nem karşısında biraz daha büyük olduğunu, hava nemi toprakta 100% olacak uzun bir süre için.2, sensör su veya çiğ veya toprağa gömülü veya hasar?cevap : Biz paket sensörbütünsızdırmazlık tedavi, hatta uzun bir emmek ile güç hasar olmayacak, su dışarı, kuru nem edinimi hala normal olduğunu.
3 sensör ölçüm sonuçları, sonra dökme hataları olacak mı?A : bazı aşağıdaki soruları olmayan profesyonel üreticileri paketi olacak : (1) saksı nem emme, özellikle yüksek nem ve nem günler, kez büyüme düşmemesine aşağı, çömlekçilik için su depolama nedeni olduğunu.
(2) nemlendirme olmadan kaynak sonrası tedavi (birçok üretici vermedi bile duydum kelime), büyük hata neden sıcaklık ve nem.
(3) sıcaklık ile mastik, uzun zaman oksidasyon kapsüllenen katmanlı çatlak neden, neden yoğunlaşma damla sonra elektroforez yüzeyinde devre, arıza oluşumu.
yukarıdaki sorunları aşmak için şirketin ürünleri, ürünleri dikkatle satın alırken tanımlamak için tavsiye edilir.

Ürün verisi

kullanım:
sıcaklık Sensörü
tip:
titreşim Sensör
Model Numarası:
SHT10
teori:
direnç Sensörü
malzeme:
Maden
çıktı:
Dönüştürücü anahtarlama
Color classification:
Sht20 SHT10

En İyi Kalifiye Kategori